ثبت درخواست شارژ کارتریج

در فروشگاه اداری بازار علاوه بر تعمیرات پرینتر، شارژ کارتریج های لیزری و جوهرافشان اکثر برندهای بازار برای مشتریان گرامی قابل انجام است. در هر پرینتری کارتریج مهمترین قطعه برای چاپ می‌باشد. به منبع جوهر یا رنگ پرینتر یا چاپگر، کارتریج گفته می شود. پودر یا جوهر کارتریج پس از مدتی استفاده تمام می‌شود و باید تعویض یا شارژ گردد.به همین دلیل باید هر چند وقت یک بار داخل آن را با جوهر یا پودر مناسب کارتریج پر کنیم که به این کار شارژ کارتریج پرینتر گفته می شود.

هنگامی که دستگاه پیغام خالی بودن تونر را به شما می دهد باید نسبت به شارژ کارتریج اقدام نمایید. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که پرینترهای قدیمی هیچ پیغامی به شما نداده و شما باید با دیدن آثاری مانند کمرنگ بودن کاغذ چاپ شده نسبت شارژ کارتریج اقدامات لازم را انجام دهید.

شارژ کارتریج توسط متخصصان اداری بازار با لوازم مصرفی اورجینال و باکیفیت، مخصوص برند دستگاه شما به صورت اصولی و بدون آسیب رساندن به قطعات و دستگاه شما انجام می شود.

جهت ثبت درخواست شارژ کارتریج لطفا فرم روبرو را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل نمایند همچنین می توانید با شماره تلفن‌های 77513801-021 الی 8 تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت نمایید.

نحوه شارژ کارتریج در مجموعه اداری بازار به دو روش انجام میشود:

  • شارژ کارتریج در محل: بعد از ثبت درخواست و هماهنگی های لازم متخصصان ما جهت شارژ کارتریج به صورت دستی در محل شما حاضر شده و اقدامات لازم را انجام میدهند.
  • شارژ کارتریج در فروشگاه اداری بازار: در این روش بعد از ثبت درخواست و تماس کارشناسان، تونر کارتریج دستگاه توسط مشتریان محترم به فروشگاه ارسال شده و شارژ کارتریج توسط دستگاه به صورت خیلی حرفه‌ای و پیشرفته شارژ شده و تمامی تست ها گرفته و بررسی میشود که توصیه ما به شما این است که از این روش استفاده کنید چون شارژ کارتریج توسط دستگاه به بهترین نوع ممکن و بسیار با کیفیت‌تر از شارژ دستی انجام می‌شود و کارتریج به همراه تست‌های لازم و فنی خدمت شما ارسال می گردد.