حراجی اداری بازار

حراج محصولات تا 50% تخفیف

محصولات

همه کالاهای اداری بازار

شگفت‌انگیزها

تخفیف‌های روزانه و باور نکردنی

مقالات

مقالات و خبر‌های تخصصی رایگان

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ایسر

برند ایسر و آشنایی با تاریخچه آن

برند ایسر یکی دیگر از شرکت های چندملیتی محبوب در جهان است که در زمینه تولید لوازم الکترونیکی و کامپیوتری فعالیت می کند. این شرکت در سال 1976 در تایوان تاسیس گشت. این کمپانی معروف یکی از تولیدکننده بزرگ در تولید کامپیوتر و لپ‌تاپ به‌حساب می‌آید.
تولیدات این شرکت در زمینه محصولات کامپیوتری از جمله لپ تاپ، تبلت، دسکتاپ، مانیتور و سایر لوازم جانبی، به‌عنوان یکی از برندهای پرطرف‌دار و معتبر در دنیای فناوری محسوب می گردد.
شرکت Acer را به دلیل گستردگی حضورش در بازارهای بین‌المللی می‌توان یک شرکتی چند ملیتی تلقی کرد. این کمپانی، تولید دستگاه‌هایی همچون کامپیوتر دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت، کامپیوترهای سرور، تجهیزات مربوط به ذخیره‌سازی، نمایشگر، انواع لوازم جانبی، کروم بوک‌های آموزشی و غیره را در کارنامه کاری خود دارد.

معرفی زیرمجموعه و برندهای شرکت Acer

ایسر برای اینکه بتواند برند خود را به صورت بین‌المللی توسعه دهد، در طول سال‌های فعالیتش زیرمجموعه‌های متعددی را در کشورهای مختلف بنا نهاد. امروزه محصولات ایسر جزو بهترین‌های دنیا هستند.

این محصولات عبارت هستند از: سری اسپایر (Aspire)، سوئیفت (Swift)، اسپین (Spin)، سوئیچ (Switch)، سری محصولات نیترو (Nitro) و پردیتور (Predator)، تراول‌میت (Travelmate) و کروم‌بوک‌ها.

ایسر اسپایر (Acer Aspire)

اسپایر معروف‌ترین برندی است که تحت نام Acer برای کاربران خانگی محصولات مخصوصی مانند لپ تاپ و کامپیوتر شخصی تولید می‌کند. اسپایر در سال 1999 کار خود را آغاز کرد. این برند دسته‌ای از محصولات را با نام اسپایر وان هم عرضه می‌کند که در ابتدا بر روی محصولات پایین رده تمرکز داشتند، اما بعدها محصولات حرفه‌ای‌تر را نیز شامل شدند.

ایسر تراول میت (Acer TravelMate)

تراول میت نام برندی مخصوص لپ تاپ‌های تجاری Acer است. این لپ تاپ‌ها محصولاتی سبک با کاربردهای تجاری به شمار می روند. آنها مقاومت بالایی نیز دارند و به عنوان رقیبی برای لپ تاپ‌های صنعتی برندها و شرکت‌های دیگر نیز به شمار می آیند.

ایسر اکستنزا (Acer Extensa)

ایسر اکستنزا برندی دیگر از برند Acer است که لپ تاپ‌های صنعتی و تجاری تولید می‌کند. رقیب این لپ تاپ‌ها محصولاتی همچون دل ووسترو و لنوو تینک پد هستند.

ایسر آیکونیا (Acer Iconia)

برند ایسر در آغاز دهه 2010 به دلیل حضور تبلت در دنیای فناوری، وارد این عرصه گشت و برند آیکونیا را با هدف تولید تبلت‌های Acer جهان معرفی نمود. اگرچه گوشی های هوشمند این برند تایوانی هم با همین نام عرضه می گردند.