حراجی اداری بازار

حراج محصولات تا 50% تخفیف

محصولات

همه کالاهای اداری بازار

شگفت‌انگیزها

تخفیف‌های روزانه و باور نکردنی

مقالات

مقالات و خبر‌های تخصصی رایگان

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ای ویژن

آشنایی با محصولات برند ای ویژن Avision

برند ای ویژن در سال 1991 در تایوان تاسیس شد و امروزه به عنوان یک شرکت چند ملیتی بزرگ در دنیا شناخته می شود. در سال های ابتدایی، تمرکز این شرکت بر روی تولید اسکنر عکس و پرینترهای چند کاره بوده است.

در ادامه شرکت Avision به طور تخصصی به تولید اسکنرهای اداری روی آورد و محصولات متنوعی را برای استفاده ادارات و سازمان ها به بازار فرستاد.

امروزه اسکنر ایویژن به طور گسترده در انواع محیط های اداری کوچک و بزرگ در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که این شرکت در حال حاضر در کشورهای آمریکا، چین، ژاپن و آلمان نیز فعالیت دارد و شعبات خود را در این کشورها افتتاح کرده است.

انواع محصولات برند ای ویژن

همان گونه که اشاره شد؛ این برند بیشتر محصولات اداری از قبیل اسکنر و پرینتر را تولید کرده و در توسعه آن‌ها کوشیده است.

  • اسکنر: دستگاه‌های مدل ad240، ad125، ad250،‌ ad120 و fb1000n از جمله محبوب‌ترین مدل‌های اسکنر حرفه ای مخصوص ادارات هستند. این دستگاه‌ها دارای تغذیه خودکار بوده و با سرعت بسیار بالایی اسکن مدارک را انجام می‌دهند. علاوه بر این؛ این محصولات قابلیت تشخیص اسناد دو یا چندتایی را هم دارند و متون کم رنگ را با کنتراست بالاتری اسکن می‌کنند. همچنین این اسکنرها، به راحتی مدارک کج را صاف خواهند کرد.
  • پرینتر‌: علاوه بر انواع scanner، برند ای ویژن پرینترهای لیزری هم تولید می‌کند که برای چاپ در تیراژ بالا مناسب است. همچنین با کمک این محصولات می‌توانید اسناد را دسته بندی کرده و میزان کنتراست آنها را هم تعیین کنید. علاوه بر سرعت بالا، این دستگاه‌ها می‌توانند از کاغذها کپی هم بگیرند.

 

قیمت اسکنر ای ویژن

اسکنر بایگانی ای ویژن به‌منظور دیجیتالی کردن و نگهداری از اسناد و نسخ قدیمی مورداستفاده قرار می‌گیرد. خرید اسکنر بایگانی ای ویژن برای کتابخانه‌ها و مراکز نگهداری اسناد توصیه می‌شود.

قابلیت تشخیص متون OCR و هم‌چنین توانایی تشخیص و اسکن گرفتن از نسخه‌های قدیمی از امکانات این نوع اسکنر است.

اسکنر تخت ای ویژن که بیشتر برای اسکن‌های معمول و روزانه در مشاغل تجاری و حتی خانگی مورداستفاده قرار می‌گیرد از امکانات کم‌تری برخوردار است.

شرکت ای ویژن Avision برای اسکن عکس‌ها و آلبوم‌های قدیمی هم یک نوع اسکنر به همین منظور تولید کرده است که کاربران برای دیجیتالی کردن عکس‌های کاغذی خود می‌توانند از آن استفاده کنند.