همه تلاش وکوشش ما در فروشگاه اداری بازار بر این است که محصول خریداری شده توسط مشتریان محترم، در سریع ترین زمان ممکن به دست آنها برسد.

نحوه ارسال کالا از فروشگاه اداری بازار به روش‌های متنوعی صورت می‌پذیرد و به محدوده جغرافیایی مشتری بستگی به دارد. اگر این مسافت طولانی باشد اجناس به روش‌های مختلف با توجه به مقصد نهایی برای مشتریان ارسال می شود.

ما در فروشگاه اداری بازار این اطمینان رو به شما عزیزان میدهیم که کالاهای شما در سراسر ایران با بسته بندی مناسب و مطمئن ارسال خواهد شد.

تیم فروش ما، قبل از ارسال کالا و یا درصورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

اگر بازه زمانی معینی برای دریافت محصول خود درنظر دارید می توانید در زمان ثبت سفارش در قسمت توضیحات آن را اعلام کنید یا بعد از ثبت سفارش با فروشگاه تماس گرفته تا هماهنگی های لازم انجام شود. مجموعه ما تلاش خود را می کند تا در محدوده زمان درخواستی کالا را به دست شما برساند.

نحوه ارسال سفارش در اداری بازار

محدوده مرکز شهر تهران:

در محدوده شهر تهران کالا توسط پیک فروشگاه به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه ای برای مشتریان عزیز ارسال میگردد.
ارسال کالا بطور معمول در روزهای کاری پس از ثبت سفارش صورت می پذیرد. در صورت آماده بودن محصول امکان ارسال کالا بین 1 تا 3 روز کاری وجود دارد.

تاریخ و ساعت ارسال کالا در شهر تهران در اسرع وقت به مشتریان محترم اطلاع رسانی خواهد شد.
لازم به ذکر است سفارشاتی که تا قبل از ساعت 11 ثبت شوند در همان روز و سفارشاتی که بعد از این ساعت در سایت ثبت و نهایی شود در روز بعد ارسال خواهند شد.

محدوده خارج از شهر تهران:

در سایر شهرها و شهرستان ها محصولات به روش پس کرایه توسط باربری یا سرویس تیپاکس ارسال می‌شود و هزینه آن به عهده مشتری می‌باشد و هنگام تحویل کالا دریافت می‌شود.

پس از ارسال کالا تیم پشتیبانی اداری بازار کد رهگیری کالا را به شما اعلام خواهد کرد و مشتریان گرامی میتوانید از طریق سایت تیباکس با وارد کردن کد رهگیری موقعیت کالای خود را پیگیری نمایید.

جهت پیگیری مرسوله و زمان حدودی تحویل کالا می توانید به سایت سامانه رهگیری محصولات تیپاکس مراجعه نمایید.

هنگام دریافت کالا از مامور حتما دقت داشته باشید کارتن و بسته بندی کاملا سالم باشند و در صورتی که از نظر ظاهری سالم و بدون عیب و نقص هست کالا رو دریافت نمایید .

نحوه ارسال سفارش در اداری بازار