چگونگی ارسال کالا در تهران و شهرستان ها

همه تلاش و کوشش ما در فروشگاه اداری بازار بر این است که محصول خریداری شده توسط مشتریان محترم، در سریع ترین زمان ممکن به دست آنها برسد.

نحوه ارسال کالا از فروشگاه اداری بازار به روش‌های متنوعی صورت می‌پذیرد و به محدوده جغرافیایی مشتری بستگی به دارد. اگر این مسافت طولانی باشد اجناس به روش‌های مختلف با توجه به مقصد نهایی برای مشتریان ارسال می گردد.

ما در فروشگاه اداری بازار این اطمینان رو به شما عزیزان میدهیم که کالاهای شما در سراسر ایران با بسته بندی مناسب و مطمئن ارسال خواهد شد.

تیم فروش ما، قبل از ارسال کالا و یا درصورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

اگر بازه زمانی معینی برای دریافت محصول خود درنظر دارید می توانید در زمان ثبت سفارش در قسمت توضیحات آن را اعلام کنید. یا بعد از ثبت سفارش با فروشگاه تماس گرفته تا هماهنگی های لازم انجام گردد. مجموعه اداری بازار تلاش می کند تا در محدوده زمان درخواستی کالا را به دست شما برساند.

نحوه ارسال سفارش در اداری بازار

 ارسال کالا شهر تهران

در  شهر تهران کالا توسط پیک فروشگاه  برای مشتریان عزیز ارسال میگردد و هزينه آن به صورت پس کرايه درمحل دريافت مي گردد.
ارسال کالا بطور معمول در روزهای کاری پس از ثبت سفارش صورت می پذیرد. در صورت آماده بودن محصول امکان ارسال کالا بین 1 تا 3 روز کاری وجود دارد.

تاریخ و ساعت ارسال کالا در شهر تهران در اسرع وقت به مشتریان محترم اطلاع رسانی می گردد.
لازم به ذکر است سفارشاتی که تا قبل از ساعت 11 ثبت گردند در همان روز و سفارشاتی که بعد از این ساعت در سایت ثبت و نهایی گردد، در روز بعد ارسال می گردد.

نحوه ارسال سفارش محدوده خارج از شهر تهران و در شهرستان ها

در سایر شهرها و شهرستان ها محصولات به روش پس کرایه توسط باربری یا سرویس تیپاکس ارسال می‌گردد. از این رو، هزینه آن به عهده مشتری می‌باشد و هنگام تحویل کالا دریافت می‌گردد. در صورتي که توسط باربری ارسال گردد هزینه شهری نیز به عهده مشتری می باشد.

پس از ارسال کالا تیم پشتیبانی اداری بازار کد رهگیری کالا را به شما اعلام خواهد کرد. مشتریان گرامی می توانید از طریق سایت تیباکس با وارد کردن کد رهگیری موقعیت کالای خود را پیگیری نمایید.

جهت پیگیری مرسوله و زمان حدودی تحویل کالا می توانید به سایت سامانه رهگیری محصولات تیپاکس مراجعه نمایید.

هنگام دریافت کالا از مامور پستی / پیک حتما دقت داشته باشید کارتن و بسته بندی کاملا سالم باشند. در صورتی که از نظر ظاهری سالم و بدون عیب و نقص هست کالا را دریافت نمایید.

نحوه ارسال سفارش در اداری بازار