راهنمای ضمانت بازگشت کالا و مرجوعی در اداری بازار

رضایتمندی شما عزیزان در فروشگاه اداری بازار اهمیت و اولویت بالایی دارد. به همین دلیل همواره در تلاش هستیم که با ارائه محصولات اورجینال و باکیفیت بهترین کالا و خدمات را ارائه دهیم. اما در صورتی که بعد از تحویل کالا مغایرتی گزارش گردد، تیم ما در اسرع وقت به مشکل رسیدگی خواهد کرد و نتیجه نهایی را به شما اعلام می‌کنیم.

 • اصالت و اورجینال بودن محصول

تمامی کالاها و محصولات ارائه شده در اداری بازار اورجینال و اصل هستند. لذا در صورتی که مشتریان محترم پس از دریافت سفارش متوجه اورجینال نبودن آن شدند، تیم ما نسبت به مرجوعی کالا اقدام کرده و محصول اورجینال مدنظر شما را ارسال خواهد کرد.

 • انصراف از خرید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده که بعد از ثبت سفارش به هر دلیلی از خرید خود منصرف شده باشید و تمایل دارید سفارش خود را لغو نمایید.

جهت انصراف از سفارش ثبت شده در فروشگاه اداری بازار مشتری باید بلافاصله بعد از ثبت سفارش و تا قبل از بسته بندی و ارسال کالا با کارشناسان فروش و پشتیبانی تماس حاصل نماید. از این رو باید نسبت به لغو سفارش اقدام نماید. تنها در صورتی که سفارش در فرایند ارسال و بسته بندی نباشد لغو سفارش امکان پذیر است.

** انصراف از خرید فقط در صورتی امکان پذیر است که کالا ارسال نشده باشد. در این صورت کارشناسان مربوطه با مشتری تماس گرفته و پس از دریافت شماره شبا، و یا شماره کارت، پس از گذشت 48 ساعت وجه استراد می گردد.
لازم به ذکر است وجه فقط به حساب شخص واریز کننده، واریز می گردد. * *

نحوه بازگشت کالا و مرجوعی
 • ایراد و اشکال فنی در محصول خریداری شده

از آنجایی که برند های معتبر و اورجینال مانند HP ,Canon و… تضمین اورجینال بودن محصولات خود را توسط کمپانی‌های تولید کننده ارائه می‌کنند شرکت های گارانتی کننده مسئولیت خرابی و معیوبی آنها نمی‌پذیرند. از این رو اداری بازار برای این محصولات ضمانت برگشت 7 روز را در نظر نمی‌گیرد.

** توجه داشته باشد تنها در صورتی که محصولات خریداری شما از حالت بسته بندی اولیه و آکبند خارج نشده و به صورت پلمپ باشد، شامل 7 روز ضمانت برگشت و مرجوعی می گردد. * *

در صورتی که پس از گذشت 7 روز از دریافت محصول خریداری شده با مشکل فنی و ایراد مواجه شدید بلافاصله با کارشناسان فروشگاه اداری بازار تماس حاصل نمایید مشکل به وجود آمده را اطلاع و شرح دقیقی از عملکرد آن گزارش دهید تا کارشناسان ما بررسی کرده و سریعا نتیجه رو خدمت شما ارائه دهند.
در صورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان و تیم اداری بازار، نحوه مرجوع کردن یا جایگزین کردن آن به شما اطلاع داده می‌شود.

دقت داشته باشید اشکالات فنی به وجود آمده در صورت عدم استفاده درست و صحیح مشتری، شامل گارانتی و ضمانت برگشت کالا نمی باشد و اداری بازار هیچگونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

راهنمای ضمانت بازگشت کالا و مرجوعی در اداری بازار
 • مغایرت کالای خریداری شده نسبت به اطلاعات درج شده در سایت

تمامی کالاها و محصولات موجود در فروشگاه اداری بازار قبل از ارسال و بسته‌بندی با دقت بسیار بالا نسبت به درخواست شما عزیزان و سفارش ثبت شده بررسی و ارسال می گردد.
در صورت مشاهده هرگونه مغایرت مانند تغییر رنگ و مدل نسبت به سفارش ثبت شده در سایت اداری بازار لطفا حداکثر تا 24 ساعت پس از خرید، به کارشناسان ما اطلاع دهید. تا نسبت به مرجوعی کالا اقدامات لازم انجام گیرد. توجه داشته باشید کالا باید در شرایط اولیه ارسال و بسته بندی باشد و پلمپ آن باز نشده و از آن استفاده نشده باشد.

 • آسیب های ناشی از حمل و نقل

همکاران ما در بخش بسته بندی با ایمن ترین و استاندارترین روش ها سفارشات را برای ارسال آماده می کنند. تا محصولات به بهترین شکل ممکن به دست شما مشتریان گرامی برسند.

بروز هر گونه آسیب و حادثه در هنگام حمل و تحویل مرسولات به عهده شرکت حمل و نقل است. اداری بازار تنها در صورت لزوم و تایید از طرف شرکت حمل کننده سفارشات پیگیری های لازم را انجام میدهد.

پس از دریافت سفارش در عرض 24 ساعت کاری آسیب‏‏‌های ناشی از حمل و نقل باید به خدمات پس از فروش اداری بازار اطلاع داده شود. تا کارشناسان ما بررسی کرده و بعد از تایید هماهنگی های لازم جهت عودت انجام گردد.

همانگونه که آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا اگر بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏‌توانید با بررسی ظاهر محصول در صورتی که داری آسیب یا پاره گی باشد از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به اداری بازار عودت شود.

 • شرایط کلی در بازگشت کالا

 1. از ارسال کالا بدون هماهنگی با فروشگاه اداری بازار جدا خودداری کنید و حتما با پشتیبانی هماهنگ نمایید.
 2. برای بازگشت حتما کالا طبق بسته بندی اولیه و در جعبه و کارتن اصلی باشد و با دقت زیاد بسته بندی انجام گردد تا از آسیب جلوگیری شود.
 3. مهلت تست 7 روز می باشد و رسیدگی بعد از این مدت امکان پذیر نمی‌باشد و هیچگونه مسئولیتی در قبال اداری بازار نیست.
 4. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 5. جهت عودت وجه از مراجعه حضوری بپرهیزید.
 6. عودت وجه تنها زمانی انجام خواهد شد که همکاران بخش فروش وضعیت سفارش شما را برای عودت وجه تایید کنند.
راهنمای ضمانت بازگشت کالا و مرجوعی در اداری بازار