ثبت درخواست تعمیرات

فرم ثبت تعمیرات ماشین های اداری و کالاهای دیجیتال

تعمیرات تخصصی ماشین های اداری و کالاهای دیجیتال از دیگر خدماتی است که فروشگاه اداری بازار به مشتریان گرامی ارائه می دهد.
این مجموعه با بهره مندی از متخصصین و مهندسان با تجربه و کارآزموده در این زمینه، تاکنون توانسته خدمات ارزنده ای به مشتریان خود عرضه کند. علاوه بر این سهم زیادی از بازار تعمیرات ماشین های اداری را به خود اختصاص دهد.
گفتنی است این مجموعه جهت تعمیرات، پیشرفته ترین تجهیزات روز را در اختیار دارد. بهره‌مندی از ابزارآلات پیشرفته و تکنولوژی‌های روز دنیا جهت تعمیر، این مرکز را به عنوان بهترین و مجهزترین مرکز تعمیرات در ایران مطرح نموده است.
کارشناسان حرفه ای در ابتدا دستگاه مشتریان گرامی را به طور کامل آنالیز و بررسی کرده و سپس به تعمیرات و رفع ایرادات آن اقدام می‌کنند.

در صورتی که دستگاه خراب دارید که نیاز به تعمیر و سرویس دارد لطفا فرم روبرو را کامل کرده و مشکل به وجود آمده را شرح دهید. تا بعد از بررسی کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

ناگفته نماند، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال، جزو اصول اصلی و اخلاقی شرکت است. تا مشتریان با خیال آسوده تمام امور و خدمات را به ما بسپارند و نگرانی بابت محصول خود نداشته باشند.
کلیه هموطنان عزیز در هر کجای ایران که هستند می توانند از خدمات تعمیرات ماشین های اداری و کالاهای دیجیتال این مرکز استفاده نمایند.

دستگاه‌هایی که در این مرکز تعمیر می شود، شامل :

  • تعمیرات انواع ماشین های اداری شامل: پرینترهای تک کاره و چندکاره، پرینترهای لیزری و جوهر افشان، پرینترهای رنگی و تک رنگ، لیبل پرینتر، فیش پرینتر، لیبل زن حرارتی، بارکدخوان، اسکنر، کاغذ خردکن، ویدیو پروژکتور، دیتا پروژکتور و …
  • انواع کالاهای دیجیتال شامل: کامپیوتر، مانیتور، لپ‌تاپ، تبلت و …