حراجی اداری بازار

حراج محصولات تا 50% تخفیف

محصولات

همه کالاهای اداری بازار

شگفت‌انگیزها

تخفیف‌های روزانه و باور نکردنی

مقالات

مقالات و خبر‌های تخصصی رایگان

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

پروتک

آشنایی با محصولات برند پروتک ProTech

پروتک یک شرکت معتبر چینی بوده که توانسته انواع ماشین های اداری را تولید و روانه بازار نماید. یکی از محصولات برند پروتک کاغذ خردکن است. کاغذ خردکن های این برند، در ایران طرفدارای زیادی دارد.

برند پروتک ProTech در سال 1980 در ونکوور تاسیس‎شد و در ابتدا تجهیزات لازم برای صنعت حمل و نقل را ساخت. با افزایش شهرت این کمپانی، کیفیت محصولات این شرکت نیز افزایش یافت. پروتک به سرعت توانست از یک گاراژ ابتدایی که دفتر کار اولیه این شرکت بود به امکانات بزرگتر دست یابد. سرانجام پس از راه اندازی یک کارخانه در سال 1989 به آنجا نقل مکان کند.

پروتک (ProTech) بیش از چهل سال است که در بازار تجهیزات سخت افزاری حضوری مستمر دارد و توجه علاقه مندان را به خدمات خود معطوف کرده است. پروتک بسیار متعهد به تیم پشتیبانی خود است. این برند معتقد است از پاسخگویی به تماس مشتریان گرفته تا تمامی مراحل دریافت و توزیع سفارش، همه کارها را سریع و کارآمد انجام می دهد بدون اینکه کیفیت را کاهش دهند.

ProTech در حال کار بر روی روش های جدید برای ساده سازی انواع فرآیندهای کسب و کار است تا بتواند شعبات خود را در نقاط مختلف برای رسیدن به سود آوری بیشتر افتتاح کند.
برند ProTech تیم های بسیار خوبی در ونکوور و تنسی دارد که آن ها را در اوج نگه داشته است. تمام شعبات و در کل تیم پروتک با هم همکاری می کنند تا بتوانند بالاترین استانداردهای کیفیت را حفظ کنند. کمپانی پروتک برای تبدیل‌شدن به رهبر صنعت خود سخت در حال کار کردن هستند.