حراجی اداری بازار

حراج محصولات تا 50% تخفیف

محصولات

همه کالاهای اداری بازار

شگفت‌انگیزها

تخفیف‌های روزانه و باور نکردنی

مقالات

مقالات و خبر‌های تخصصی رایگان

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

اس ان بی سی

آشنایی با محصولات برند اس ان بی سی SNBC

شرکت Shanong New Beiyang که به اختصار SNBC در بازار معروف است اولین محصول خود را در سال 1991 به بازار روانه کرد. در حال حاضر این برند محصولات خود را در قالب دو برند اس ان بی سی (SNBC) در آسیا و «اورینت» (Orient) در اروپا و آمریکا عرضه می‌کند.

محصولات برند اس ان بی سی رتبه سوم فروش در آمریکا و رتبه دوم در آسیا را دارد. این شرکت دارای دو کارخانه عظیم در کشورهای چین و هلند است که پنجاه مدل از انواع چاپگرهای حرارتی و فروشگاهی را تولید می کند.

شایان ذکر است که برند اس ان بی سی (SNBC) بزرگ‌ترین تولید کننده چاپگرهای حرارتی در چین می‌باشد.

 

فعالیت برند SNBD و تولیدا آن

برند اس ان بی سی از سال 1988 فعالیت خود را به صورت محدود آغاز کرد و به صورت رسمی از سال 2002 طراحی و ساخت و عرضه لیبل پرینتر را ادامه داد. این کمپانی در نهایت به رتبه پنجم تولیدکننده بزرگ این صنعت رسید. اس ان بی سی تا کنون توانسته 7 درصد از بازار جهانی تولید پرینتر را به خود اختصاص دهد.

محصولات برند اس ان بی سی به ویژ پرینترهای آن در بیشتر فروشگاه ها استفاده میگردد. پرینترهای این برند با داشتن شرایط کمی و کیفی مطلوب، توانسته به عنوان محصولی پرخریدار در بازار داخلی مطرح گردد.

همچنین مناسب بودن قیمت این محصول چینی در بالا رفتن نرخ خرید پرینتر اس ان بی سی تاثیر بسزایی داشته است.
شمار پرتعداد تولیدات این شرکت باعث گشته تا اقشار با نیازهای مختلف و توان های مالی گوناگون جذب مدل های مختلف پرینتر اس ان بی سی گردند.

مدل های گوناگون پرینتر اس ان بی سی

انواع پرینتر اس ان بی سی اغلب به صورت رومیزی تولید می گردد. رایج ترین نمونه های آن لیبل پرینتر یا فیش پرینترها و بارکدخوان و پرینترهای حرارتی به شمار می روند.

قیمت پرینتر اس ان بی سی

قیمت پرینترهای SNBC از آن دسته هایی است که به دلیل تنوع در مدل ها، نوسان بسیاری دارد و می توان از نمونه های ارزان قیمت تا گران قیمت را در میان آنها یافت.

همین امر سبب شده است تا اقشار مختلفی با نیازهای گوناگون امکان خرید پرینتر اس ان بی سی را داشته باشند.