حراجی اداری بازار

حراج محصولات تا 50% تخفیف

محصولات

همه کالاهای اداری بازار

شگفت‌انگیزها

تخفیف‌های روزانه و باور نکردنی

مقالات

مقالات و خبر‌های تخصصی رایگان

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ZenPert

آشنایی با برند ZenPert و محصولات آن

برند Zenpert یک برند بین المللی در تایوان است که عمده فعالیت آن در زمینه تولید انواع لیبل پرینتر یا پرینتر لیبل زن می باشد. پرینتر لیبل زن با نام هایی نظیر چاپگر لیبل و برچسب یا بارکد پرینتر و پرینتر حرارتی در بازار معروف است.

انواع لیبل پرینتر

اگر از مدل پرینتر؛ برند تولید کننده پرینتر و فاکتورهای دیگر چشم پوشی کنیم، می توانیم پرینتر ها را در دو دسته کلی قرار دهیم:

پرینتر حرارتی مستقیم (Direct Thermal)

این چاپگرها دارای افزونه های شیمیایی هستند و وقتی که گرم می گردند، سطح آن ها تیره می شود. این تیرگی همان الگوی چاپ و متن است. در این پرینترها، خبری از استفاده از جوهر، تونر و ریبون نیست. بنابراین برای چاپ رسید در حوزه های بانکی، دستگاه خودپرداز بانک، لیبل ها و رسیدهای حمل و نقل عمومی استفاده می گردد.

پرینتر انتقال حرارت (Thermal Transfer)

این چاپگرها یک هد مخصوص دارند و وظیفه آن انتقال حرارت به یک ریبون با جوهر جامد است. ریبون ها معمولاً از وکس، رزین، موم و ترکیبی از آن ها ساخته می شوند. بنابراین فرایند چاپ با استفاده از گرما و فشار صورت می گیرد و برای چاپ کارت pvc بهترین انتخاب ممکن هستند.

برند زن پرت Zenpert با بیش از 25 سال سابقه یکی از تولید کنندگان بین المللی انواع پرینترهای لیبل زن حرارتی در جهان به شمار می روند.
تولیدات شرکت Zenpert از جمله پرینترهای چاپ بارکد و لیبل پرینتر در سراسر جهان تولید و به فروش می رسد. این شرکت دفاتر تولیدی در کشورهای کره جنوبی، هند و چین دارد.

جهت خرید لیبل پرینتر برند Zenpert زن پرت، می توانید از وب سایت فروشگاه اینترنتی اداری بازار دیدن نمایید.