آخرین بروز رسانی: 5ام اردیبهشت, 1402

بررسی ویژگی های پرینتر HP

پرینتر HP و انواع آن | ویژگی پرینتر های HP | پرینتر جوهر افشان | پرینتر لیزری | سایت فروشگاهی اداری بازار

آشنایی با برند پرینتر HP

 

برند پرینتر HP یکی از برندهای معروف در صنعت چاپ محسوب می شود. این محصول در دنیای لوازم و ماشین های اداری اهمیت زیادی دارد.

این محصول یکی از تجهیزات جانبی در ماشین آلات اداری محسوب می شود که متن و طراحی های ایجاد شده روی دستگاه کامپیوتر را روی کاغذ چاپ می کند.

علت نام گذاری این دستگاه در زبان متداول فارسی همان نام انگلیسی این محصول یعنی پرینتر printer  است. قطعات کامپیوتر

این دستگاه چاپ باتوجه به کاربردهای که دارد یک تجهیز فوق العاده مهم در هر سیستم اداری محسوب می شود. بر اساس استفاده ای که قرار است از این نوع پرینترها کنیم باید بگویم چاپ تحویلی توسط این پرینتر چگونه است.

به خاطر داشته باشید در دستگاه پرینتر از تک رنگ تا 4 رنگ داریم. مخزن های های متفاوت هر کدام از این دستگاه مشخص می کند که چاپ شما چه کد رنگی را اجرا خواهد کرد. از رنگ چاپی مشکی تک رنگ گرفته تا دنیای رنگی که تنها از 4 مخزن رنگی این دستگاه ها به دست می آید.

 

پرینتر لیزری HP

برند اچ پی یکی از برندهای مطرح در دنیای دیجیتال و لوازم و ماشین های اداری است. اگر از جمله افرادی باشید که آشنایی با برند ها و مدل های مختلف  کامپوتر  و  لب تاپ و یا ماشین ها و لوازم اداری مانند پرینتر دارید بطور حتم نام اچ پی را می شناسید.

این نوع پرینتر چاپ های متفاوت رنگی، لیزری، سیاه و سفید ارائه می کند. در نتیجه اگر نیازمند یک پرینتر با کیفیت و در عین حال مطمئن هستید پیشنهاد ما به شما برند hp  هست.

با تهیه این محصول دیگر نگران نبود تعمیرکار حرفه ای برای تعمییر این محصول و تامین قطعات خراب شده این محصول نخواهید بود. برند hp توانسته از طریق ساخت انواع پرینترهای لیزری، جوهرافشان و سوزنی گام مهی در صنعت چاپ بردارد. در این مقاله ما با ویژگی های پرینتر HP آشنا خواهیم شد.

 

انواع پرینتر های اچ پی HP

پرینتر های لیزری

اگر بخواهیم یکی از بهترین نوع های پرینتر HP را به شما معرفی کنیم، می توان از پرینتر لیزری نام برد که به لحاظ قیمت و کیفیت بسیار گران می باشند.

این دستگاه برای کارهای که لازم است از آن به صورت روزانه چاپ یکسری استاد و جزوه ها را داشته باشید به خاطر کیفیت چاپ سیاه و سفیدی که دارد جزو  بهترین ها برای این کار محسوب می شود.

از لحاظ کارایی اگر در مجموعه ای هستید که حجم کار بالا است و نیاز به سرعت بالای چاپ دارید بهترین گزینه این نوع چاپگرها هستند. به خاطر داشته باشید پرینترهای لیزری در چاپ متن های با فونت ریز و درشت خیلی خوب عمل می کنند. << خرید پرینتر لیزری >>

بالا بودن حجم کار تحویلی از پرینترهای لیزری به دلیل ظرفیت بالای جایگذاری کاغذهای چاپی در این دستگاه است. این ویژگی باعث می شود بتوانید در یک زمان مشخص تعداد زیادی از صفحه را پرینت بگیرید. کیفیت کار این محصول کاملا مناسب ادارات و شرکت هاست.

انواع پرینتر های اچ پی HP

پرینتر های جوهر افشان HP

پرینتر جوهر افشان یکی از انواع  پرینتر HP می باشد. البته این پرینتر زمانی باید انتخاب شما باشد که دنبال قابلیت های متفاوتی از یک چاپگر هستید. کارتریج های مورد استفاده در این نوع دستگاه به صورت مایع و رنگ دانه است. رنگ بندی آن شامل رنگ مشکی ، و یک کیت سه رنگ می باشد. رنگ های این کیت شامل رنگ های اصلی آبی، قرمز و زرد است.

چنانچه به دنبال پرینتری برای چاپ اشکال گرافیکی و عکس می باشید باید اولین گزینه ای که برای کار خود انتخاب می کنید استفاده از پرینتر جوهر افشان باشد.

این نوع چاپگر برای پرینت نمودار‌ها و تصاویر رنگی بسیار مناسب و کیفیت چاپ در آنها بسیار بالا است. این نوع پرینتر نسبت به سایر پرینترها خصوصا لیزری صدای کمتری را در محیط ایجاد می کند و آلودگی صوتی کمتری دارد.

پرینتر های جوهر افشان HP

 

پرینتر سوزنی HP

یکی دیگر از انواع برند پرینتر HP است که بسیار تخصصی و مورد استفاده است. این نوع پرینتر در دفاتر خدماتی و بانک ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع پرینترها برای چاپ فیش ها و موارد تخصصی کاربرد دارد. در نتیجه نمی تواند استفاده خانگی داشته باشد. در پرینترهای سوزنی آنچه که سبب تولید کاراکترها می شود ضربه زدن پین‌ها به یک ریبون جوهری می باشد.

اگر بخواهیم در مورد خروجی چاپی این گونه پرینترها صحبت کنیم اینگونه پرینترها کیفیت چندانی ندارند. لذا به خاطر داشته باشید اگر به دنبال کیفیت چاپ هستید این نوع پرینتر بهترین گرینه است.

خروجی چنین پرینترهایی عمدتاً کیفیت چندانی ندارد. چاپ فرم‌هائی مشتمل بر چندين صفحه یکی از ویژگی های بارز این دستگاه‌هاست. ویژگی‌ای که در پرینترهای ليزر و جوهرافشان دیده نمی‌شود. پرینتر سوزنی دارای نويز و سرو صدای بیشتری نسبت به دیگر پرینترها می باشد.

پرینتر سوزنی HP

ویژگی های برند پرینتر HP

  • این نوع پرینترها از یک بدنه بسیار محکم و قوی ساخته شده.
  • به لحاظ کیفیت در چاپ جزو بهترین پرینترهاست.
  • در چاپ این نوع پرینتر دارای سرعت بسیار بالایی است.
  • نتیجه کار خود را تا به الان با توجه به تجربه استفاده نشان داده اند.

برای تهیه انواع پرینترهای چاپی از جمله  پرینتر HP می توانید به سایت فروشگاهی اداری بازار  مراجعه نمایید و از کیفیت بی نظیر محصولات ما برخوردار شوید.

دسته‌بندی: مقالاتبرچسب‌ها:

نظر شما برای ما با ارزشه

0 دیدگاه